Szanowni Państwo,

Wraz z naszymi Członkami Wspierającymi oraz Partnerami PSP serdecznie zapraszamy na dwudniowe, ogólnopolskie wydarzenie branży posadzkarskiej, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy. W trakcie odbywającej się w dniach 18-19 czerwca 2019 roku imprezy, „rozegrane” zostaną VI Mistrzostwa Polski w Montażu Wykładzin. W tych dniach można będzie zapoznać się z ofertą i nowościami prezentowanymi przez największych producentów branży posadzkarskiej oraz poznać nowoczesne technologie, które nieodzownie towarzyszą naszej branży. W trakcie tego wydarzenia przewidziane są prezentacje tematyczne, spotkania z rzeczoznawcami oraz specjalistami branżowymi, panele dyskusyjne i praktyczne pokazy sztuki posadzkarskiej. Odwiedź nas i skorzystaj z bezpłatnych porad architektonicznych, których w trakcie trwania Pikniku Posadzkarskiego PSP 2019 udzielać będą studenci Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

W trakcie trwania imprezy można będzie również spróbować swoich sił na symulatorze wózka systemowego VNA – FloorSimulator (jedyny taki symulator na świecie). Wirtualna rzeczywistość, pomoże wykazać różnice miedzy „zwykłymi”- standardowymi posadzkami, a systemem ultrapłaskich posadzek. Symulator wirtualny pomoże porównać i poczuć (dosłownie!) dlaczego płaska posadzka jest tak ważna oraz jak znacząco można poprawić komfort i szybkość pracy np. w obszarach magazynowych.

Już dziś zapraszam do krótkiej video prezentacji – https://www.youtube.com/watch?v=X8K5DiaMtng

To wszystko i wiele więcej możecie Państwo zobaczyć w najbliższym czasie, na organizowanym w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy PIKNIKU POSADZKARSKIM PSP.

Do zobaczenia w Bydgoszczy …

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebook-u, na którym w najbliższym czasie podane zostaną szczegóły związane z organizacją powyższego spotkania.

https://www.facebook.com/pg/PolskieStowarzyszeniePosadzkarzy/events/?ref=page_internal

Członkowie Wspierający PSP