Zapraszamy na PIKNIK POSADZKARSKI 2019 oraz VI Mistrzostwa Polski w Montażu Wykładzin

Dodane przez | 2019-05-15T23:36:10+00:00 2019-05-10|

Szanowni Państwo,

Wraz z naszymi Członkami Wspierającymi oraz Partnerami PSP serdecznie zapraszamy na dwudniowe, ogólnopolskie wydarzenie branży posadzkarskiej, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy. W trakcie odbywającej się w dniach 18-19 czerwca 2019 roku imprezy, „rozegrane” zostaną Mistrzostwa Polski w Montażu Wykładzin 2019. W tych dniach można będzie zapoznać się z ofertą i nowościami prezentowanymi przez największych producentów branży posadzkarskiej oraz poznać nowoczesne technologie, które nieodzownie towarzyszą naszej branży. W trakcie tego wydarzenia przewidziane są prezentacje tematyczne, spotkania z rzeczoznawcami oraz specjalistami branżowymi, panele dyskusyjne i praktyczne pokazy sztuki posadzkarskiej.

To wszystko i wiele więcej możecie Państwo zobaczyć w najbliższym czasie, na organizowanym w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy PIKNIKU POSADZKARSKIM PSP.

Do zobaczenia w Bydgoszczy …

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebook-u, na którym w najbliższym czasie podane zostaną szczegóły związane z organizacją powyższego spotkania.

https://www.facebook.com/pg/PolskieStowarzyszeniePosadzkarzy/events/?ref=page_internal

Członkowie Wspierający PSP