W dniach 24-27 stycznia na terenie MCK i Spodka w Katowicach obyła się IV edycja 4 Design Days.

„Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.”

To wydarzenie branżowe, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem odwiedzających, a wystawcy udział w kolejnych edycjach 4 Design Days planują z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.

W trakcie tegorocznych targów, można było zapoznać się z ofertą kilku firm Wspierających działania Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy.

Swoje produkty i nowości dla branży posadzkarskiej prezentowali m.in.: Multicontract, Döllken, Mapei, Forbo oraz firma Tarkett.

Mnogość wykładzin podłogowych, listew oraz dekoracyjnych systemów wykończeniowych, jaką prezentowały firmy związane z PSP była naprawdę imponująca. Każdy kto odwiedził Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek w ostatnich dniach, mógł poznać bogata ofertę paneli winylowych (LVT), wykładzin tekstylnych, płytek dywanowych, dekoracyjnych listew przypodłogowych oraz profili wykończeniowych dostępną na stoiskach naszych Członków Wspierających i ich partnerów handlowych. Można było również zobaczyć i porozmawiać o designerskich możliwościach wykańczania posadzek masami dekoracyjnymi oraz produktami żywicznymi, które stanowią alternatywę dla osób ceniących indywidualne rozwiązania.

Członkowie Wspierający PSP