VI Mistrzostwa Polski w Montażu Wykładzin już za nami …

Dodane przez | 2019-06-26T01:21:09+00:00 2019-06-26|

Pragniemy poinformować, że w zorganizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy w Bydgoszczy w dniach 18-19 czerwca br. – VI Mistrzostwach Polski w Montażu Wykładzin wzięło udział 6 zawodników: Andrzej Szyduk z firmy ANFLOOR z Warszawy, Maciej Dacewicz z firmy Wykładziny Obiektowe PRACOHOLICY z Warszawy, Michał Wojcieski z firmy M-FLOORS z Warszawy, Tomasz Drewniak z firmy ONLY FLOOR ze Szczecina, Łukasz Wróblewski z firmy FLOOR & MORE z Warszawy oraz Adam Kaczorowski z firmy BR WYKŁADZINY z Warszawy.

Prace konkursowe wykonywane przez zawodników realizowane były w dwóch kategoriach i obejmowały:

  • montaż wzoru konkursowego z wykładzin elastycznych PVC z wywinięciem wykładziny na ścianę (wykonaniem cokołu)
  • montaż wzoru konkursowego z wykładzin tekstylnych w płytkach oraz instalacja wykończeniowych listew przyściennych

Jury VI Mistrzostw Polski w Montażu Wykładzin w składzie trzyosobowym: Tomasz Pol – Przewodniczący, Wojciech Dąbek oraz Dariusz Milczarek, na podstawie zebranych w trakcie trwania zawodów informacji oraz po dokonaniu dokładnej oceny wykonanych prac i podsumowaniu punktacji postanowiło przyznać kolejno:

  • I miejsceMichałowi Wojcieskiemu z firmy M-FLOORS z Warszawy
  • II miejsceTomaszowi Drewniakowi z firmy ONLY FLOOR ze Szczecina
  • III miejsceAdamowi Kaczorowskiemu z firmy BR WYKŁADZINY z Warszawy

Wszystkim uczestnikom VI MPwMW jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy determinacji oraz wysokiego poziomu wykonania prac konkursowych.

Dziękujemy również wszystkim firmom, dzięki którym m.in. można było zorganizować VI Mistrzostwa Polski w Montażu Wykładzin :

  • Sponsorowi Generalnemu – firmie TARKETT Polska
  • Sponsorowi Głównemu – firmie MAPEI Polska
  • Sponsorom Mistrzostw – firmie MUREXIN Polska, firmie UZIN Utz Polska oraz firmie KONICZYNKA z Torunia

Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom VI Mistrzostw Polski w Montażu Wykładzin swoją obecnością uświetniła Pani Magdalena Popielewska – Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, w którego „ścianach” mieliśmy przyjemność gościć i zorganizować Piknik Posadzkarski 2019 oraz rozgrywać tegoroczne zawody.

Przy okazji wręczenia nagród pieniężnych, zawodnikom którzy uplasowali się na trzech pierwszych miejscach wręczone zostały również dodatkowe nagrody rzeczowe, ufundowane przez Sponsora Generalnego Mistrzostw – firmę TARKETT Polska.

Na Pikniku Posadzkarskim 2019 nie zabrakło przedstawicieli mediów lokalnych oraz ogólnokrajowych, którzy informowali o organizowanej przez PSP w Bydgoszczy imprezie branżowej oraz zrelacjonowali co w dniach 18 i 19 czerwca podczas jej trwania można było zobaczyć: 

http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,24915330,mistrzowie-od-posadzek-spotykaja-sie-w-bydgoskiej-budowlance.html

http://m.bydgoszcz.eska.pl/newsy/wykladzine-klada-zawodowo-do-bydgoszczy-przyjechali-mistrzowie-posadzek-zdjecia-wideo/776343

http://tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/rywalizowali-w-ukladaniu-wykladzin-na-pikniku-posadzkarskim-2019-zdjecia-19-06-19

https://visitbydgoszcz.pl/pl/dzieje-sie/wszystkie-wydarzenia/szczegolywydarzenia/11876898/-/piknik-posadzkarski-psp-2019

https://metropoliabydgoszcz.pl/w/3018/piknikposadzkarskipsp2019 

https://myfloor.pl/wydarzenia/piknik-posadzkarski-2019/

Kolejny Piknik Posadzkarski oraz VII edycja Mistrzostw Polski w Montaży Wykładzin już za rok.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji Mistrzostw zachęcamy do zgłoszenia swojego uczestnictwa już w przyszłym roku.

Serdecznie Zapraszamy do obserwowania informacji na temat nadchodzących wydarzeń w zakładce Aktualności na naszej stronie www

Członkowie Wspierający PSP