Szkolenie dla uczniów i nauczycieli z Wielunia

Dodane przez |2018-07-25T14:23:27+02:002018-07-25|

Pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy odbyły się dwa szkolenia dla nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.

Pierwsze szkolenie odbyło się 24 kwietnia 2018 r., które przeprowadzili Marcin Szymaszczyk z firmy LENTEX oraz Łukasz Sornek z firmy DÖLLKEN. W prelekcji na temat rozwiązań posadzkarskich wzięli udział uczniowie pionu budowlanego. Oprócz obejrzenia prezentacji multimedialnych uczniowie korzystali z możliwości zajęć praktycznych.

Kolejne szkolenie odbyło się 9-10 maja 2018 r. w Centrum Szkoleniowym MAPEI w Gliwicach, gdzie zostali zaproszeni nauczyciele z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. W szkoleniu brały udział firmy wykonawcze zajmujące się instalacją wykładzin elastycznych z centralnej, północnej i zachodniej Polski.
Szkolenie obejmowało tematykę związaną z przygotowaniem podłoża oraz instalacją wykładzin LVT – ze szczególnym naciskiem na wykonanie hydroizolacji oraz montaż paneli LVT w pomieszczeniach mokrych tj. kabina prysznicowa w łazience (MAPEI Shower System 4 LVT).

Szkolenie organizowane było przy współudziale firm: MULTICONTRACT (dystrybutor wykładzin m.in. paneli LVT) oraz JANSER (producent i dystrybutor narzędzi dla posadzkarzy).

Z ramienia firmy Mapei szkolenie prowadzone było przez Daniela Szarubka – Regionalnego Koordynatora Technicznego MAPEI Polska.

Produkty firmy MULTICONTRACT zaprezentował Janusz Dziewanowski, natomiast produkty firmy JANSER Tomasz Paszkowiak oraz Paweł Goryl.

Członkowie Wspierający PSP

Go to Top