Sprostowanie

Dodane przez |2018-09-19T08:53:20+02:002018-09-19|

W związku z pojawiającymi się informacjami odnośnie nieuprawnionego uczestnictwa żon Członków Zarządu na Jesiennym Spotkaniu Branży Wykładzinowej w 2017 roku, uprzejmie informujemy, że:

„Żony Członków Zarządu od wielu lat są Członkami Zwykłymi PSP, opłacają składki członkowskie i podczas Jesiennego Spotkania Branży Wykładzinowej w 2017 roku brały udział w spotkaniu w charakterze Członków Zwykłych. Tak jak pozostali Członkowie Zwykli, osoby te indywidualnie pokrywały koszty noclegu na JSBW”.

Powyższe wyjaśnienie umieszczamy z uwagi na to, że cenimy sobie transparentność naszego postępowania. Jesteśmy otwarci na nowe osoby w Stowarzyszeniu. Zachęcamy do przystępowania do Stowarzyszenia również członków Waszych rodzin. Jednocześnie w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości czy niejasności, zapraszamy do podzielenia się z nami Waszymi spostrzeżeniami.

Informujemy także, że każdy z Państwa może mieć wpływ na działalność PSP i decydować o losie całej naszej branży. Zapraszamy do uczestnictwa w Zebraniach Zarządu, które odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu w siedzibie PSP w Warszawie przy ul. Czarnomorskiej 13. Zapraszamy również wszystkich do aktywnego udziału w naszej pracy, poprzez zgłoszenie swojej kandydatury na Członka Zarządu podczas kolejnego Walnego Zebrania.

Korzystając również z okazji, pragniemy nadmienić, że dla firm działających w szeroko pojętej branży posadzkarskiej, chcących wspomóc integrację naszego środowiska, stworzyliśmy Program „Partner PSP”.

Do dnia 21.09.2018 r. oczekujemy na Wasze zgłoszenia. Partnerzy PSP znajdą się na rollupach i ulotkach informacyjnych wystawianych na wszystkich szkoleniach, w których będzie brało udział nasze Stowarzyszenie. Rollupy i ulotki informacyjne będą też na stałe wystawione w Centrum Szkoleniowym Uzin w Legnicy.

Członkowie Wspierający PSP

Go to Top