Pierwsze spotkanie regionalne Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy za nami. Odbyło się 4 października w hotelu Energetyk w Sielpi. Z ramienia PSP organizatorami spotkania byli Jerzy Bieszczad i Tomasz Legierski – Członkowie Zarządu PSP.

Na zaproszenie odpowiedziało niemal dwadzieścia firm z regionu Świętokrzyskiego.

Była to okazja do zaprezentowania dotychczasowych dokonań oraz planów organizacji. Prezentację tę poprowadził Tomasz Urbański – Prezes PSP. O zadaniach dla rzeczoznawców mówił Janusz Dziewanowski – Przewodniczący Komisji ds. Rzeczoznawców. Sprawy związane z przygotowywanym podręcznikiem dla posadzkarzy przedstawił Marcin Witkowski – Sekretarz Generalny. Natomiast przygotowywany cennik prac posadzkarskich oraz korzyści z tym związane prezentował Tomasz Legierski.

Uczestniczący w spotkaniu dopytywali organizatorów o cele i sposoby aktywności organizacji. Dyskutowano o zjawiskach obserwowanych na rynku oraz najtrudniejszych sytuacjach.

Tomasz Legierski zachęcał do współpracy przy tworzeniu cennika oraz recenzowaniu prac zespołu.

Gospodarze namawiali do uczestnictwa w działaniach PSP. Apel spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Już podczas spotkania wielu uczestników zdecydowało się przystąpić do organizacji.

W spotkaniu uczestniczył pan Leszek Rudek – przedstawiciel firmy Knauf – Członka Wspierającego PSP

Członkowie Wspierający PSP