Miło nam poinformować, że w najbliższą środę i czwartek (31.01.2018r. – 01.02.2018r) podczas Targów Budowlanych Budma 2018 odbędą się Mistrzostwa Polski Montażu Wykładzin. Podczas targów 6 zawodników będzie się zmagało z trudnymi wzorami, które należy wykonać wykorzystując wykładziny Forbo (Sphera i Flotex).

  • Sponsorem Generalnym MPMW została firma Forbo
  • Sponsorem Głównym MPMW została firma Doellken
  • Sponsorem Mistrzostw MPMW została firma Uzin Lentex.
 
 Zapraszamy w dniach 30-01-2018 do 02-02-2018 do naszej strefy pokazów Pawilon Nr 3A (niezależne wejście do Pawilonu od strony ul. Grunwaldzkiej).

Nowości produktowe i innowacyjne rozwiązania prezentować będą w swoich strefach nasi członkowie wspierający: Forbo (sponsor Generalny), Doellken (sponsor Główny), Lentex (sponsor Mistrzostw), Uzin (sponsor Mistrzostw), Mapei, Multicontract oraz firmy partnerskie, chcące wspomóc nasze działania swoją obecnością w naszej strefie : R-Tek, Stone Age. Dziękujemy Wam za wsparcie i zaufanie pokładane w nasze wspólne przedsięwzięcie jakim jest Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy. Prócz wcześniej wymienionych, obecność swoich przedstawicieli zapowiedziały też wszystkie pozostałe firmy, będące Członkami Wspierającymi PSP. Na Budmę zjadą też wszystkie firmy branży wykładzinowej, aktywnie biorące udział w życiu naszego Stowarzyszenia oraz ci, którzy z uwagi na zapowiedziane zmiany programu PSP, będą chcieli do nas dołączyć w najbliższym czasie.

Zastanówcie się, czy Was ma tam zabraknąć???

Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy serdecznie ZAPRASZA

Najważniejsze wydarzenie BUDMY to odbywające się co rok, Mistrzostwa Polski Montażu Wykładzin. W dniach 31-01-2018 i 01-02-2018 przedstawiciele firm wykładzinowych rywalizować będą o tytuł Mistrza Polski Montażu Wykładzin 2018.

Prace wykonywane będą na materiałach firm naszych CW: Forbo, Doellken, Uzin. Oceny prac oraz wyłonienie zwycięzców dokonają autorytety branży wykładzin – rzeczoznawcy PSP wraz z przedstawicielem firmy Doellken jako jurora dodatkowego.

Zwycięzcy (ci na pudle) otrzymają wysokie nagrody pieniężne, a nasz CW, firma Doellken zapowiedziała jeszcze przyznanie im atrakcyjnych, dodatkowych nagród rzeczowych za profesjonalny montaż ich produktów. Zwycięzcy wedle zdobytych miejsc otrzymają Dyplomy uczestnictwa oraz Certyfikaty Rekomendujące ich zdolności w wykonywaniu posadzek z wykładzin. Zapowiada się ostra rywalizacja, bo na chwilę obecną wszystkie miejsca dla zawodników są już zajęte.

W czasie trwania Mistrzostw zapraszamy do naszej strefy do rozmów, dyskusji, służymy poradami, wymianą doświadczeń, proponujemy spotkania z rzeczoznawcami, Zarządem PSP oraz po prostu zapraszamy do naszych stolików na strawę w postaci stałej i płynnej.

Bądźcie z nami!!!

Zapraszamy na Budmę w terminie 30.01-02.02.2018 r.

Zapraszamy na Mistrzostwa Polski Montażu Wykładzin w terminie 31.01-01.02.2018 r.

Jeżeli jeszcze ktoś z Was nie ma jeszcze wejściówek na Budmę, prosimy o kontakt z naszym Sekretarzem Generalnym, Panią Moniką Borkowską tel. 536 148 581, mail : biuro@posadzkarze.com

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy

Członkowie Wspierający PSP