Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy,
Bardzo miło jest nam poinformować, że wrześniową edycję konkursu Nowoczesny PARTNER PSP wygrała firma INVEST-BIURO z Rzeszowa, a zgłoszona przez nią do konkursu praca, uzyskała tytuł Posadzkarskiej Realizacji Miesiąca PSP.

Zaprezentowana przez naszego PARTNER-a inwestycja, obejmowała wykonanie renowacji kilkunastoletniej, zużytej nawierzchni trzech kortów tenisowych o łącznej powierzchni ok 2000 m² zlokalizowanych w hali tenisowej AZS Łódź w Łodzi.

Legendy głoszą, że ze względu na intensywną wieloletnią eksploatację, była to najszybsza nawierzchnia tenisowa w Polsce 😉

Warto zauważyć, że na hali tenisowej AZS Łódź odbywają się liczne konsultacje najlepszych polskich tenisistów i tenisistek pod okiem m.in. Pana Tomasza Iwańskiego – trenera głównego  Polskiego Związku Tenisowego oraz Mieczysława Bogusławskiego – trenera głównego przygotowania fizycznego PZT.

Pierwszy etap prac polegał na usunięciu istniejącej, wysłużonej nawierzchni tenisowej wykonanej z wykładziny PCV –  do tego celu użyto profesjonalnego, samojezdnego strippera typu Ride-On, który bez problemu usunął z podłoża wysłużona wykładzinę sportową.

Kolejnym krokiem, było oczyszczenie podłoża z pozostałości kleju, na którym zainstalowana była wykładzina PVC. Tutaj z pomocą przyszły maszyny szlifujące zaopatrzone w odpowiednie narzędzia diamentowe. Przed instalacją nowej nawierzchni tenisowej dokonano drobnych napraw i uzupełnienia punktowych ubytków podłoża.

Na tak przygotowanym i naprawionym podłożu betonowym przystąpiono do instalacji siedmiowarstwowej, profesjonalnej nawierzchni tenisowej Mapecoat TNS Cushion firmy MAPEI  – wzorowanej na tej, która jest stosowana podczas turnieju wielkoszlemowego US Open. W przypadku omawianej realizacji użytkownik zdecydował się na kort średnio szybki (kategoria ITF 4).

Warto zauważyć, że wykonana nawierzchnia Mapei Mapecoat TNS Cushion posiada certyfikat Międzynarodowej Federacji Tenisa – ITF.

W ramach realizacji inwestycji firma INEST-BIURO dostarczyła i zamontowała w obiekcie również osprzęt do tenisa tj. tuleje, słupki, siatki, itp.

W taki właśnie sposób wiedza i doświadczenie firmy INVEST-BIURO z Rzeszowa, przekute zostały w realizację kolejnego, nowoczesnego i profesjonalnego obiektu tenisowego.

Serdecznie Gratulujemy 🙂


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursów, kliknij i zobacz jakie to proste:

KREATYWNE KONKURSY PSPCzłonkowie Wspierający PSP