Szanowni Państwo,

Miło jest nam poinformować, iż działania Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy i realizację jego celów statutowych wspiera kolejny Członek Wspierający – firma IVC.

Mamy nadzieję, że ten renomowany producent wykładzin podłogowych i wyróżniająca się nowoczesnym wzornictwem oraz innowacyjnymi technologiami marka, wniesie do działalności PSP nowe możliwości i wspólnie będziemy skuteczniej realizować pojawiające się przed Stowarzyszeniem cele oraz konsolidować branżę posadzkarską.

Dziękujemy za zaufanie i witamy „na pokładzie” Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy 🙂

IVC …

Jedna solidna marka, wszystkie rozwiązania podłogowe.

IVC to komercyjny oddział Grupy IVC, tworzący jedyne w swoim rodzaju podłogi do korporacji i biur, sklepów, hoteli i centrów rekreacyjnych, placówek oświatowych i służby zdrowia.

Powstała w 1997 roku Grupa IVC jest wiodącym europejskim producentem LVT, płytek dywanowych i winylu w rolkach.

Grupa IVC zatrudnia 1600 pracowników, posiada 10 zakładów produkcyjnych w Belgii, Luksemburgu, USA i Rosji oraz produkuje ponad 180 milionów m2 podłóg rocznie.

Od 2015 r. Grupa IVC jest częścią Mohawk Industries, Inc, światowego

lidera w branży podłogowej opierającego się na ponad 130-letniej tradycji rzemieślniczej. Poszerza to globalny zasięg IVC – jesteśmy bliżej Ciebie, nieważne gdzie jesteś. 

PŁYTKI DYWANOWE

Wszechstronność i elastyczność płytek dywanowych sprawiają, że wiążą się z nimi niemal nieograniczone możliwości, bez konieczności rezygnowania ze stylu, jakości i wartości. Płytka dywanowa to trwałe rozwiązanie do wnętrz komercyjnych, umożliwiająca dodanie faktury, modne kombinacje i nieskończone opcje w zakresie asortymentu i personalizowanych wzorów.

Nasze płytki dywanowe to nieograniczona elastyczność projektowa oraz łatwy montaż i czyszczenie.

LVT (LUKSUSOWE PŁYTKI WINYLOWE)

Masz ochotę na łatwą w obsłudze drewnianą lub kamienną podłogę. LVT – luksusowe płytki winylowe – to idealne rozwiązanie do takiego projektu.

Wodoodporne, łatwe w montażu i utrzymaniu, wytrzymałe – podłogi te są chętnie wybierane nie bez powodu. Praktyczne i ładne – oto płytki LVT w skrócie.

WINYL HETEROGENICZNY

Winyl heterogeniczny to wielowarstwowe rozwiązanie podłogowe dostępne w wielu wzorach, dające nieskończone możliwości projektowe.

Winyl heterogeniczny jest dostępny w rolkach o szerokości 2 m i 4 m.

Może wyglądać i sprawiać wrażenie podłogi z naturalnych materiałów, lecz bez żadnych wiążących się z nimi kłopotów.

Podłoga odpowiednia do każdego projektu

Niezależnie od rodzaju projektu, IVC ma rozwiązanie pasujące do każdych potrzeb. Wybór naszej firmy to coś więcej, niż wybór podłogi: gwarantujemy jakość, kreatywność i trwałość w każdym sektorze. Korporacje i biura, sklepy, hotele i rekreacja, mieszkania, placówki edukacyjne lub służby zdrowia: nasze podłogi winylowe i płytki dywanowe sprawdzają się wszędzie.

Nasza oferta to najwyższej jakości produkty, innowacyjna produkcja nienaruszająca równowagi ekologicznej i udokumentowane osiągnięcia… Przede wszystkim jednak, uwielbiamy pomagać klientom w osiąganiu ich celów.”

Więcej informacji o nowym Członku Wspierającym możecie Państwo znaleźć na stronie firmy IVC, klikając na poniższy baner.

Członkowie Wspierający PSP