Szanowni Państwo,

Miło jest nam poinformować, iż Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy i realizację jego celów statutowych wspomaga obecnie kolejny Członek Wspierający – firma ARDEX.

Mamy nadzieję, że ten lider rynku globalnego i wyróżniający się ciągłym rozwojem i dążeniem do doskonałości producent chemii budowlanej, wniesie do działalności PSP nowe możliwości i wspólnie będziemy skuteczniej realizować pojawiające się przed Stowarzyszeniem cele oraz konsolidować branżę posadzkarską.

Dziękujemy za zaufanie i witamy „na pokładzie” Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy 🙂

O firmie ARDEX …

Przez prawie 70 lat jest liderem jakości w swojej branży. Oferuje doskonałe produkty chemii budowlanej o wyjątkowej niezawodności, jakości i powtarzalności. ARDEX do dnia dzisiejszego jest niezależną firmą rodzinną, dzięki czemu w ciągłym dążeniu do innowacyjności nie zapomina o zachowaniu najważniejszego celu – utrzymania najwyższej jakości oferowanych produktów. Gwarantem tego stanu są ciągłe, skrupulatnie wdrażane najnowsze procedury jakościowe oraz liczne, nieustanne badania laboratoryjne. To nie przez przypadek ARDEX postrzegany jest jako najlepszy partner w sektorze chemii budowalnej.

Ekonomiczne rozwiązania systemowe

Ardex będąc wieloletnim partnerem handlowym otrzymuje informacje z pierwszej ręki o praktycznych potrzebach i wymaganiach swoich klientów. Ogromne doświadczenie przy doborze odpowiednich materiałów, wypracowane metody pracy oraz nieustanny dialog z klientem stanowią najważniejsze źródło inspiracji. Ardex opiera się na doświadczeniu, gdyż chce rozbudowywać i ulepszać swoje rozwiązania w taki sposób aby spełniały oczekiwania rynku i sprostały potrzebom profesjonalistów. Proponowane rozwiązania systemowe są optymalne, nowoczesne oraz bardzo ekonomiczne.

Wizja

Wizją grupy ARDEX jest bycie jednym z czołowych, światowych dostawców specjalistycznych rozwiązań systemowych chemii budowlanej. Ardex stawia na ciągły rozwój i nieustannie dąży do doskonałości.

Kultura przedsiębiorstwa

Naszą podstawową, przewodnią regułą jest „doskonałość we wszystkim co robimy”. W firmie ARDEX wierzymy, że wszyscy pracownicy oraz partnerzy zawsze działają uczciwie, przejrzyście oraz odpowiedzialnie. Pracownicy są fundamentem, na którym budujemy nasz biznes. Długoterminowy, zrównoważony wzrost jest podstawą wszystkich naszych działań.

Więcej informacji o nowym Członku Wspierającym możecie Państwo znaleźć na stronie firmy ARDEX, klikając na poniższy baner.

Członkowie Wspierający PSP