Warning: md5() expects parameter 1 to be string, array given in /home/superpar/domains/posadzkarze.com.pl/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-image.php on line 653

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /home/superpar/domains/posadzkarze.com.pl/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/inc/class-fusion-builder.php on line 1969

W ramach upowszechniania wiedzy o wykładzinach podłogowych, w dniach 13-14 marca firmy Lentex i Mapei przy udziale naszego stowarzyszenia zorganizowały szkolenia dla nauczycieli z Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. W pierwszym dniu, w gościnnej fabryce wykładzin Lentex, uczestnicy zapoznali się z procesem produkcji heterogenicznych pokryć podłogowych z PVC oraz dowiedzieli się jakie wymagania stawiane są tego typu materiałom.

Drugi dzień poświęcony był na zwiedzanie fabryki Mapei Polska w Gliwicach oraz zajęciom praktycznym związanym z badaniem i przygotowaniem podłoża, a następnie z klejeniem wykładzin elastycznych. Była to okazja nie tylko do przybliżenia firmy, ale również poszerzenia wiedzy na temat nowoczesnych materiałów chemii budowlanej stosowanych w branży wykładzin podłogowych.

Duża aktywność uczestników oraz szereg szczegółowych pytań potwierdzają, że był to dobrze wykorzystany czas.

Na zakończenie, oprócz upominków ze strony Lentex i Mapei nauczyciele otrzymali egzemplarze podręcznika posadzkarskiego.

Dziękujemy firmom za pomoc, a uczestnikom za aktywność!

Członkowie Wspierający PSP