Dr. Schutz nowym Członkiem Wspierającym PSP

Dodane przez |2018-07-31T08:26:11+02:002018-07-12|

Z przyjemnością przedstawiamy firmę Dr. Schutz Polska Sp. z o. o., nowego Członka Wspierającego nasze Stowarzyszenie. Serdecznie witamy w naszym gronie!

Firma Dr. Schutz Polska Sp. z o. o. reprezentuje w Polsce Dr. Schutz GmbH która od ponad 60 lat specjalizuje się w produktach do czyszczenia, konserwacji i renowacji podłóg, od elastycznych typu PCW, linoleum, kauczuk, wylewanych epoksydowych i poliuretanowch przez dywanowe, drewniane olejowane i lakierowane do ceramicznych płytek podłogowych i paneli laminowanych. Od podłóg tradycyjnie użytkowanych do podłóg specjalnych –  sportowych, odpornych na odczynniki chemiczne i prądoprzewodzących ESD.

Produkty Dr. Schutz charakteryzuje wysoki poziom zastosowanej technologii, w tym wiele rozwiązań jest unikatowych na skalę światową. Najlepiej pokazuje współpraca praktycznie z każdym producentem podłóg, czy wykładzin, m.in.: Tarkett, Forbo, Interface, Armstrong, … Każda z wymienionych firm zaleca stosowanie rozwiązań oferowanych przez Dr. Schutz.

Korzyściami dla klienta jest wydłużenie czasu użytkowania podłóg oraz zachowanie parametrów technicznych podłogi w całym okresie eksploatacji oraz zdecydowane obniżenie kosztów rocznego utrzymania oczekiwanej estetyki podłóg. Firma oferuje unikalny system renowacji podłóg Floor Remake. Jako jedyna na rynku polski przekazuje klientom gwarancje na realizowane usługi.

Ważnym kierunkiem rozwoju technologii Dr. Schutz jest zmniejszenie negatywnego wpływu konserwacji podłóg na środowisko, od procesu produkcji chemii, poprzez transport, utylizację, konsumpcję wody i zużycie energii.

Członkowie Wspierający PSP

Go to Top