Targi Budma 2018 za nami. Już piąty raz branża wykładzinowa miała na tej imprezie doborową reprezentację. Strefa zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy zgromadziła kilku wystawców, obszar pokazów najnowszych i najciekawszych technologii i narzędzi, oraz Mistrzostwa Polski Montażu Wykładzin. Wśród wystawców pojawiły się takie firmy jak DÖLLKEN, LENTEX, MAPEI, MULTICONTRACT, R-TEK, MARKO.

W zorganizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy – Mistrzostwach Polski Montażu wykładzin wzięło udział 6 zawodników:  Wojciech Dąbek z firmy Centrum Technologii Podłóg „Dąbek” z Opola, Paweł Badowiec z  firmy BR Wykładziny z Warszawy, Maciej Dacewicz z firmy BR Wykładziny z Warszawy, Michał Wojcieski z firmy M-Floors z Warszawy, Tomasz Kręcisz z firmy Tom-Dom Kręcisz Tomasz ze Skarżyska Kamiennej i Piotr Tusień Z firmy ZHU Domek Jerzy Bieszczad ze Skarżyska Kamiennej

Prace wykonywane były w dwóch kategoriach i obejmowały montaż wykładzin elastycznych PVC oraz montaż wykładzin tekstylnych w zróżnicowanych wzorach. Jury w składzie dwuosobowym (Dariusz Milczarek i Janusz Dziewanowski) na podstawie zebranych informacji oraz po dokonaniu oceny wykonanych prac postanowiło przyznać kolejno:

  • I miejsceWojciechowi Dąbkowi z firmy Centrum Technologii Podłóg „Dąbek” z Opola
  • II miejsceMichałowi Wojcieskiemu z firmy M-Floors z Warszawy
  • III miejsceMaciejowi Dacewiczowi z firmy BR Wykładziny z Warszawy.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu wykonania prac konkursowych i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Mistrzostw Polski Montażu Wykładzin organizowanych corocznie przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy.

Dziękujemy również wszystkim firmom, dzięki którym zawody mogły się odbyć: Forbo (Sponsor Generalny) oraz Döllken (Sponsor Główny), Lentex i Uzin (Sponsorzy Mistrzostw).

Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom Mistrzostw Polski uświetnili przedstawiciele zarządu i dyrekcji Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jednocześnie dodatkowe nagrody ufundowała firma Döllken za montaż listew.

Strefę wykładzinową odwiedziły w tym roku setki osób. Zapoznawały się z ofertą wiodących firm, zasięgały porad rzeczoznawców, przyglądały się pokazom maszyn i narzędzi dla posadzkarstwa.

Budma już za rok. Nie zabraknie tam naszej branży. Zapraszamy!

Członkowie Wspierający PSP